Hír: Az Abonett KC Gödi SE-vel játszott mérkőzésének összefoglalója
(Kategória: Sporthírek)
Küldte: Sajtóreferens
2015 február 25 szerda - 11:23:19

Február 14-én a tabella első helyén álló Gödi SE csapatát fogadtuk. Az 1. félidei támadó játékunkban sok technikai hibával játszottunk. Ennek úgy gondolom az lehetett az egyik oka, hogy az ellenfél 2-es védői többnyire 8-10 méteren védekeztek. Több esetben elhamarkodott és pontatlan kapura lövésekkel fejeztük be akcióinkat. Amikor viszont a figuráinkat türelmesen végig játszottuk nagyrészt gólt tudtunk szerezni. Védekezésben sokszor lemaradtunk lábbal, így egy egyszerű húzásból is eredményesek tudott lenni az ellenfél. A félidőben 11-16-ra vezetett a Gödi SE csapata. A 2. játékrészben jóval pörgősebb játékot láthattak a szurkolók. Többször tudtunk lerohanást végrehajtani, mint az első félidőben, és ezekből fontos gólok születtek. Védekezésünk felkeményedett, sok esetben tudtuk faultolni az ellenfél játékosait, kapus teljesítményünk is feljavult. A visszarendeződésünk nem volt megfelelő, így a gödiek számos alkalommal ziccerből lőhettek kapura. Rendszerint jobb szélről és beálló pozícióból érkeztek ezek a lövések. A végeredmény 26-31 lett a vendégek javára. Azt gondolom a küzdeni akarással nem volt gond, és ebből a játékból lehet tovább építkezni.