Hír: Az Abonett KC Szeged SE elleni mérkőzésének összefoglalója
(Kategória: Sporthírek)
Küldte: Sajtóreferens
2015 március 05 csütörtök - 22:33:56

Bajnokságunk 4. fordulójban a Kézilabda Szeged SE csapatát fogadtuk vasárnap itthon. Nagyon bizakodtunk a 4 pont megszerzésében! Egész héten keményen készültünk erre a meccsre! Már az első félidőben jol kezdtük a hajrát, a 4. percben 5-0 ás előnyre tettünk szert! Türelmes, átgondolt támadójáték es remek védekezés jo kapus teljesítmény jellemezte a meccset! Végig koncentrálva edzői utasításokat végrehajtva tudtuk megnyerni ezt a mérkőzést! Egy percre sem álltunk meg , nem adtuk fel. Végig a 60 percet lendülettel odafigyeléssel tudtuk vegigcsinálni! Voltak hibák, de úgy gondolom ha így játszunk ennyi belefér! A szegedi lányok nem tudtak velünk lépést tartani végig vezetve a mérközést teljesen szét estek! Nagyon egybe volt a csapat, öröm volt játszani így és nézni is! Köszönjük a szurkolóknak hogy ennyien kilátogattak! 150 néző előtt így játszani remek érzés volt!