Hír: Győzedelmes hétvégén vannak túl az utánpótlás kézilabdás csapatok
(Kategória: Sporthírek)
Küldte: Sajtóreferens
2019 március 25 hétfő - 18:03:44

Miután szombaton III. osztályú serdülő csapatunk (Abonyi KC - Ráckeve VKSK 40:22 (19:9) és III. osztályú ifjúsági csapatunk (Abonyi KC - PP Kiskunfélegyházi HTK 38:17 (18:8) is győzelemmel jött le a parkettáról, vasárnap legifjabb játékosaink is önfeledten utaztak haza Dabasról.

Ez már az első mérkőzésen megmutatkozott ahol igen gyorsan a maguk javára fordították a fiúk a mérkőzést. Nem is vettek vissza és 9-3-as félidei vezetés után mondhatni még nagyobb fokozatra kapcsoltak és magabiztosan nyertek 27-7 arányban a Gyáli BKSE csapata ellen. Második mérkőzésüket a Csömöri SSZN KFT csapata ellen játszották a fiúk. Gyakorlatilag mintha az első mérkőzést lekopírozták volna. Az első perctől magukhoz ragadták a vezetést és meggyőzően, magabiztosan tudtak játszani és érvényesíteni az akaratukat.

14-9-es félidő után 33-10 arányban nyerték meg a mérkőzést.

Csapat: Baranyai Levente, Berkó Barnabás, Dénes Bertalan, Dudás Dániel, Enyedi Alex, Farkas Botond, Fekete Richárd, Juhász László, Kovács Kristóf,  Lőrinczy Zsombor, Szarvák Tibor, Tóth Roland

Bízunk ezekben a gyerekekben és mindenkitől elsősorban a biztatás kell, hiszen mindenki azért dolgozik, hogy ezek a gyerekek napról napra, hétről hétre fejlődjenek. Ez a két győzelem is bizonyította, hogy az érdemi munka kezd beérni.